Дуже задоволена курсом по Google таблицям. Проходила для роботи, оскільки щодня працюю з великим масивом даних.
Мені дуже не вистачало цих знань. Тепер ту ж роботу з даними я роблю набагато швидше ніж раніше. Що дуже сподобалося:
1) Легка подача матеріалу, ти просто дивишся і повторюєш за лектором.
2) Весь матеріал залишається в тебе. Не секрет, що запам’ятати з першого разу все складно, особливо роботу з формулами, тому в будь-який момент можна відкрити потрібний розділ і подивитися, як зробити ту чи іншу дію.
Для мене дуже важливо мати поруч таку підказку, бо не дружу із формулами. Планую взяти ще один курсик для себе 😊
Читати іншу історію