How to Be Brave Like Ukraine

Онлайн-курс Be Brave Like Ukraine – це про те, як формувалася українська ідентичність та сміливість. Це частина міжнародної рекламної кампанії Bravery to be Ukraine. Завдяки коротким урокам про культуру, географію, історію, бізнес ми ілюструємо формування нашої держави та відповідаємо на питання: «Як бути сміливими, мов Україна?».
З початком повномасштабної війни люди в усьому світі почали проявляти дедалі більший інтерес до України та її історії. Такі тенденції спостерігаються і безпосередньо серед українців: вони прагнуть закрити «білі плями» у знаннях про свою державу. Тож, ми підготували путівник. 
Ми – онлайн-університет Choice31, який навчає новим професіям. Ми знаємо, як це – будувати все з нуля, втрачати звичний ритм життя і повставати з попелу. Як і Україна.
«Після 24 лютого ми у Choice31 вирішили зробити для людей те, що вміємо найкраще, – надавати якісну освіту. Ми бачили, як люди втрачають роботу, своє звичне життя та будують усе спочатку. Ми бачимо героїзм українського народу, який готовий віддати життя за свою свободу. Це все – українська сміливість, якою ми вирішили поділитися з усім світом завдяки інтерактивному курсу», – розповідає Євгенія Глізер, СЕО Choice31.
Разом із Banda Agency, яка створила бренд Bravery to be Ukraine, з Міністерством цифрової трансформації України та багатьма експертами ми розкриваємо секрет української хоробрості. Пояснюємо, чому Україну називають сміливою нацією. Через історію, культурний код, бізнес, політику.
«Пишаємося, що можемо ділитися своїми успіхами та кейсами з усім світом», – зазначив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Курс складається з 16 коротких уроків про мову, фольклор, традиції, бізнес по-українськи та навіть про діджиталізацію.
«У протидії кремлівській агресії є три фронти: фізичний (власне, буквальний фронт), економічний та інформаційний. Наш проєкт створений для інформаційного фронту – людина, яка пройде цей курс, вже ніколи не піддасться впливу імперської пропаганди з їхніми наративами, які знецінюють Україну», – зазначив Артем Бородатюк, засновник групи компаній Netpeak Group.
Читати наступну

Єноти стають самостійними у віці 4-5 місяців.

Люди – коли беруть відповідальність за свій вибір. Наприклад, вибір нової професії.

Отримай безкоштовно ChoiceBook – тут все для свідомого вибору професії та ефективного працевлаштування.

Отримати ChoiceBook

Натисни, щоб швидко отримати книгу з рекомендаціями по зміні професії